Компанія Ideal-line (Данія)

Компанія Ideal була створена в 1908 як виробник двигунів для човнів. В кінці 50-х років було почате виробництво ліній фарбування. Сьогодні назва Ideal-line – втілення лінії фарбування.
Компанія Ideal-line – найбільший в Скандинавії виробник ліній для обробки поверхні. Компанія має власний технічний відділ для розробки нових продуктів і комерційну організацію, яка турбується про продажі по всьому світу.
Головний офіс Ideal-line розташований у живописному куточку на острові Funen в центрі Данії.
Базуючись на більш ніж 30-літньому досвіді і постійному прогресивному мисленні, інженери компанії проектують лінії для промислової покраски з власних секційних систем або абсолютно нові унікальні лінії за запитами клієнта. Лінії компанії Ideal-line завжди економлять Ваші гроші і виконані на високому технічному рівні!
Інноваційні удосконалення в компанії, а також нові технологічні процеси і розробки в процесах фарбування і проектування ліній гарантують Вам якісні і економічні переваги. Розробки енерго- і водозберігаючих технологій і технологічних процесів, а також фарбувальних систем, які не містять розчинників, як і покращені процеси рециклінгу, зберігають дорогі і обмежені ресурси, що суттєво зменшує Ваші операційні витрати. IDEAL-LINE – це Ваш надійний партнер відносно екологічних ліній покраски металу, дерева, синтетичних матеріалів. IDEAL-LINE також пропонує функціональні і економічні концепції і рішення для інших процесів підготовки, покраски, сушки.

Ideal-line приносить кольори
до захопливих творів у цілому світі


Компанія Ideal-line готова підключитися з початку проекту, який гарантує професійну обробку усіх факторів. Не існує двох схожих компаній і кожна лінія від Ideal-line відповідає індивідуальним вимогам і запитам клієнта.
  • Поставка "під ключ"
  • Надійність у роботі
  • Детальні креслення
  • Екологічні рішення
  • Прекрасна ділова економіка
  • Обслуговування